logo51

dveře

Nabízíme výrobu, prodej, montáž a servis dřevěných dveří, zárubní, kování a všech doplňků ke dveřím. Již 10 let dodáváme dveře a obložkové zárubně pro rodinné domy, byty, nemocnice, školy, školky, hotely, administrativní budovy aj. se snahou o funkčnost a harmonii s ostatními prvky interiéru. Široký sortiment našich dveří a zárubní umožňuje vyjít vstříc všem Vašim představám o pěkném bydlení, jehož důležitou součástí dveře jsou.
Naše zboží je vyráběno z přírodních materiálů, které nabízí nejen funkčnost, ale i podstatnou měrou ovlivňuje Váš interiér. Dveře a obložkové zárubně jsou kusem nábytku, který je však potřeba pečlivě vybírat, neboť se oproti klasickému nábytku tak často nemění.

výroba

Arsena
dveře Arsena
Vigo
dveře Selena
Iryda
dveře Iryda

Interiérové dveře KBV

Novinkou v naše sortimentu jsou vlastní vnitřní dřevěné dveře s obložkovými zárubněmi v originálním provedení. Předností těchto dveří jsou oblé svislé hrany dveřního křídla jako standardní prvek každého modelu. Tyto dveře jsou vyráběny pod značkou firmy KBV s.r.o. a jejich hlavní výroba probíhá v Polsku. S ohledem na to, že tyto výrobky nesou jméno naší firmy, je zaručena kvalita a náš dohled nad probíhající výrobou. Interiérové dveře jsou vyrobeny dle platných českých norem, proto není problém je osadit i do klasických ocelových zárubní..

prodej

Vigo dveře Vigo Modern dveře Modern Door dveře Door

Abychom Vám nabídli více možnosti, jak vylepšit Váš byt či rodinným dům, zařadili jsme do našeho sortimentu nové řady dveří.

realizace

realizace1
dveře exteriérové vstupní
- sídlo firmy
realizace2
dveře otočné s bočním světlíkem - byt r. 2008
realizace3
dveře posuvné na stěnu
- kancelář 2008

Kolektiv našich pracovníků Vám rád pomůže ke správné volbě a jelikož dveře si většina z nás pořizuje jen párkrát za život, tak i přes veškeré výhody elektronické prezentace se Vám jistě vyplatí osobní návštěva na naší vzorkovně.