akustika místností

Jsme výrobci a dodavatelé vlastního systému certifikovaných akustických panelů se zkušenostmi v řešení kompletní dodávky celého systému akustiky, a to sály, posluchárny, nahrávací studia, klidové prostory, ale i malé domácí interiéry.
Akustické panely se dají barevně sladit s okolním interiérem.

realizace

realizace1
akusticky řešený strop posluchárny - VC FNHK
realizace2
akustická předstěna a dveře
- PS
realizace3
akustický obklad stěn posluchárny - FIMNa trhu s akustickými panely můžeme najít již certifikované a odzkoušené panely na řešení akustických hodnot interiérů včetně závěsných roštů. Tyto řešení jsou oproti našemu, velmi jednoduchému provedení, náročné a nevariabilní.


Na základě zkoušek, zkušeností a posléze i realizací vycházíme z jednoduché skladby materiálů v kombinaci s ostatními akustickými materiály jako jsou Ecophon Texona, Euroakustic atd.

V připraveném prostoru na stavbě provedeme měření a navrhneme, dle charakteru prostoru, akustické řešení. Toto vše jde zhotovit orientačně i z projektu.
Nabízíme spolupráci akustikům a projektantům při tvorbě a specifikaci prostorů.
Jde o sériově vyráběný výrobek s velmi jednoduchou technologickou přestavbou na jiný potřebný rozměr.
Jsme schopni vytvořit jakékoli estetické provedení při výběru ze všech vzorkovníků velkoplošných materiálů, dýh a laminátů.
V letošním roce došlo i k certifikaci našich panelů. Tudíž jsme schopni nabídnou už odzkoušený a certifikovaný systém.Naše výrobky a službu lze, z důvodu finančně zajímavého provedení, nabídnout i základním školám při rekonstrukcích hudebních učeben, tělocvičen atd. Nově zrekonstruovaná výrobní hala skýtá veliké kapacitní výrobní možnosti.
Zázemí a působnost celé firmy poskytuje velmi příznivé realizační schopnosti v malých, ale i velkých projektech.